در کتاب الغدیر علامه امینی ج 8، ص 291، از رسول الله صلی الله علیه و آله نقل شده است: مَنِ استَعمَلَ عامِلاً مِنَ المُسلِمینَ وَ هُوَ یعلَمُ اَنَّ فیهِم اَولَی بِذلِکَ مِنهُ، وَ اَعلَمُ بِکِتابِ اللهِ وَ سُنَّةِ نَبِیهِ، فَقَد خانَ اللهَ وَ رَسولَه وَ جَمیعَ المُسلِمین. هر کسی که عامل یا کارگزاری (مسئول، مدیر، وزیر، سرپرست و ...) را به کار بگیرد، و می‌داند بین آنها بهتر از آن شخص برای آن مسئولیت وجود دارد، و کسی دیگر عالم‌تر است به کتاب خدا و سنت نبوی، به خدا و پیامبر و مسلمانان خیانت کرده است. امام حسین علیه السلام فرمودند: من اَحبک نهاک و من اَبغضک اَغراک. کسی که تو را دوست دارد، از تو انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند امام محمد باقر(ع)فرمودند:سخن طیب و پاکیزه را زا هر که گفت بگیرید اگر چه او خود بدان عمل نکن نکته هاوتست ها ی کنکوری عربی - سئوالات عربی دوم تجربی وریاضی
قواعد عربی ونمونه سوالات و تست ها(وبلاگ سرگروه عربی تنکابن)
 
 
 
نویسنده : مظفرسام خانیان دبیر دبیرستانهای تنکابن
تاریخ : پنجشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۲
پاسخنامه عربی دوم تجربی وریاضی تاریخ آزمون ۱۹/۱۰/۹۱


نویسنده : مظفرسام خانیان دبیر دبیرستانهای تنکابن
تاریخ : شنبه سی ام تیر ۱۳۸۶
سوالات عربی سال دوم تجر بی وریاضی

 
 
مظفر سام خانیان دبیر دبیرستان های تنکابن
دانش آموخته زبان و ادبیات عرب دار ای مدرک کارشنایی ارشد سابقه تدریس در مدارس نمونه و تیز هوشان وحوزه علمیه و مدرس کنکور آموزشگاه علمی مقام اول استان در مسابقه وبلاگ نویسی و مقام اول استان در جشنواره سوالات استاندارد ومعلم نمونه شهرستان سرگروه زبان و ادبیات عربی شهرستان و دارای مقالات علمی و پژوهشی چاپ شده در مجلات و عضو هینت مدیره موسسه قرآن و عترت بشارت تنکابن و فعال در زمینه ورزش رزمی تکواندو دارای کمر بند مشکی.

هدف ایجاد وبلاگ: برطرف کردن مشکلات درسی دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوردر درس عربی
امیدواریم با نظرات وپیشنهادات سازنده تان مارا یاری فرمائید و هرگز مارا از دعای خیر خودتون محروم نسازید مضافا کپی برداری از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلاما نع است .
من الله التوفیق
ایمیل :arabic_sam59@yahoo.com
جميل:arabicsam@chmail.ir